Leden 2014

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE

29. ledna 2014 v 19:54 | JIŘINA BÖHMOVÁ |  Aktuality
V PÁTEK 24.1.2014 ZAVÍTALI DO NAŠÍ ŠKOLY DVA BÝVALÍ ŽÁCI - LENKA HEJMANOVÁ A KAREL KLÍMA.
STALI SE Z NICH PRO TENTO DEN POROTCI VE ŠKOLNÍM KOLE KONVERZAČNÍ SOUTĚŽE V ANGLICKÉM JAZYCE.
ŽÁCI 9.TŘÍDY BYLI PŘED SOUTĚŽÍ ZNAČNĚ NERVOZNÍ. NEJPRVE JE ČEKAL POSLECH, POTÉ KONVERZACE NA VYBRANÉ TÉMA A NAKONEC POPIS OBRÁZKU.

POŘADÍ SOUTĚŽÍCÍCH:

1.TEREZA MARKYTÁNOVÁ
2.JAN JEŘÁBEK
3.-4. EVA HOLÁ, PAVEL MATAŠOVSKÝ

2.MÍSTO V KRAJSKÉM KOLE ŠACHOVÉHO TURNAJE!

29. ledna 2014 v 19:37 | DRAK |  Aktuality
V ÚTERÝ 28.LEDNA JSME SE SEŠLI V 6:30HODIN U ŠKOLY A VYJELI NA ŠACHOVÝ TURNAJ DO ČESKÝCH BUDĚJOVIC. NÁŠ TÝM TVOŘILI VOJTA NOVÁK, LUKÁŠ KURPIL, ŠTĚPÁN PIVNIČKA A PAVEL HLAVA. TRENÉRA NÁM DĚLAL PAN KURPIL A DO Č.BUDĚJOVIC S NÁMI JEL TAKÉ PAN PIVNIČKA. TURNAJ SE POŘÁDAL V RESTAURACI GERBERA A ZAČAL V 8 HODIN. PŘIHLÁŠENO BYLO 11 TÝMŮ. CELÉ DOPOLEDNE JSME HRÁLI ŠACHY S RŮZNÝMI SOUPEŘI A ZA KAŽDOU VÝHRU JSME ZÍSKALI BOD. PO SKONČENÍ TURNAJE PRO NÁS BYLO PŘEKVAPENÍM, ŽE JSME ZÍSKALI DRUHÉ MÍSTO S 19 BODY. KAŽDÝ JSME DOSTALI MEDAILI A ZA TÝM POHÁR. TAKÉ JSME VYBOJOVALI POSTUP DO CELOREPUBLIKOVÉHO TURNAJE V ŠACHÁCH VE VYŠKOVĚ. SE ŠŤASTNÝM POCITEM JSME ODJELI DOMŮ.